לימודי ייעוץ מיני

לימודי ייעוץ מיני מהווים חלק חשוב במסלול הכשרת יועצים זוגיים.

תכני הלימוד המגוונים, נועדו להעניק ליועץ הזוגי את מכלול הכלים וההכרות להן הוא נדרש במהלך העברת תהליכי ייעוץ זוגי לקהל זוגות רחב.

במסגרת הלימודים, פוגשים התלמידים בשלל סיטואציות מורכבות ופחות מורכבות מחיי הזוגיות והמיניות של רבים מהזוגות הנורמטיביים, כמו גם בסיטואציות שונות מחיי זוגות ייחודיים. כאשר המטרה היא לסייע ליועץ הזוגי להעניק לזוגות שלו את תהליכי הייעוץ הטובים ביותר, המקיפים ביותר והמקצועיים ביותר!

מה כוללים לימודי ייעוץ מיני?

לימודי ייעוץ מיני מאופיינים בשיטה משולבת הכוללת הקניית ידע תיאורטי והמחשתו באמצעים מעשיים דוגמת סימולציות אפקטיביות ומשחקי תפקידים המתבססים על הטכניקות שנלמדות במהלך הקורס. התכנים של לימודי ייעוץ זוגי כוללים בין היתר:

  • הכרת סוגים שונים של אי תפקוד מיני
  • אבחון מוקדי הקשיים המיניים
  • הפחתת דעות קדומות
  • יצירת פתרונות מותאמים לסיטואציה

כמה זמן נמשכת תוכנית הלימודים?

לימודי ייעוץ מיני מורכבים מ10 מפגשים בני 5 שעות אקדמאיות כאשר בכל מפגש לומדים תחילה את הידע התיאורטי של אותו שיעור, ובהמשך מתרגלים וממחישים את התהליכים השונים, הטכניקות והכלים שנרכשים במהלך הקורס.

למי מתאימים לימודי ייעוץ מיני?

תוכנית ההכשרה של לימודי ייעוץ מיני במכון פתרונות מותאמת לאנשי מקצוע ויועצים זוגיים. מי שאינו יועץ זוגי בוגר המכון, אך ברשותו דיפלומה ממוסד לימודים אחר שעומד בדרישות האגודה הישראלית לייעוץ זוגי, יוכל להתקבל למסלול לימודי ייעוץ מיני.
חשוב להבין כי מדובר בתוכנית הכשרה ספציפית וממוקדת שנועדה להעניק ליועצים הזוגיים (ולשאר בעלי המקצוע בתחומים החופפים – מטפלים זוגיים, עובדים סוציאליים וכיו"ב) סל נוסף של כלים להתמודדות עם סיטואציות ייחודיות בתחום המיניות והיחסים האינטימיים.

לימודי ייעוץ מיני – יתרונות

אם אתם יועצים זוגיים, או שאר בעלי מקצוע שעוסקים בתחומים מקבילים כפי שציינו לעיל, לימודי ייעוץ מיני יעניקו לכם יתרון משמעותי בתהליכי ייעוץ זוגי וטיפול זוגי. הן ברמה האישית מקצועית והן ברמה התחרותית על פני שאר השוק.

אם אתם מתעניינים בתחום הזה של מיניות, תשוקה ויחסים, או אם כבר השכלתם להבין שמדובר בתוכנית הכשרה זריזה שתעשיר פלאים את סל הכלים והמיומנויות שלכם לימודי ייעוץ מיני יעניקו לכם את המירב.

זה לא סוד שבעיות שקשורות למין, יחסים, תשוקה ואינטימיות מציפים את שלל הזוגות ברחבי הארץ והעולם. בין אם זו הסיבה העיקרית והבולטת לבעיות בזוגיות, משבר ביחסים ובין אם מדובר במשהו לא מוחשי דיו, לא מוגדר או לא ידוע עדיין, ייעוץ מיני הוא אחד הכלים הנדרשים היום לפתרון משברים בזוגיות ובעיות באינטימיות.

אתם עוד מתלבטים? בואו נקל עליכם – השאירו פרטים למטה ויועצת מטעמנו תחזור אליכם עם כל הפרטים שצריך!

שם

טלפון

דואר אלקטרוני

עיר

זמן התקשרות מועדף