בחסות

מכון פתרונות, מכון המספק פתרונות מקצועיים של ייעוץ זוגי וכמו כן מכונן מכללה ללימודי ייעוץ זוגי, גישור, אימון אישי ודמיון מודרך.

פתרונות

קורס ייעוץ זוגי

קורס ייעוץ זוגי הינו אחד ממגוון הקורסים הרחב שאנו במכון פתרונות מציעים לקהל לקוחותינו. במסגרת קורס ייעוץ זוגי אנו מעניקים לתלמידים שלל כלים ומיומנויות בעזרתן יוכלו להתמודד מול קשיים ומשברים זוגיים. לימודי ייעוץ זוגי מיועדים לקדם ולשפר את היכולות של התלמיד, או במידה ואין לו אז לייצר אצלו את מכלול היכולות באמצעותן יוכל לסייע לזוגות אחרים לשקם ולשפר את מערכות היחסים הזוגיות שלהם, לתמוך בהם וללוות אותם במהלך הקשר הזוגי שלהם ולעיתים עוד לפני מיסוד היחסים של הזוגות (ככלי להקניית כלים שיסייעו לזוגות להכיר זה את זה טוב יותר ולהיכנס לנישואין בצורה מוצלחת וטובה).

בבסיס קורס ייעוץ זוגי שמים דגש על תקשורת, העצמה אישית וזוגית, תוך הקפדה על הגשמת יעדים אישיים ומשותפים של בני הזוג. קורס ייעוץ זוגי במכון פתרונות משני חלקים. הראשון עוסק בלימודי הייעוץ הזוגי עצמו וכולל לימודי הזוג בקשר הזוגי, לימודי היחיד בקשר הזוגי בתוספת התמחות מעשית, ואילו החלק השני של קורס הייעוץ הזוגי במכון פתרונות עוסק בגישור. באמצעות שילוב לימודי גישור, אנו במכון פתרונות מאמינים כי אנו מסייעים לתלמידים לרכוש את מכלול הכלים הנדרשים להם על מנת להביא להתדיינות של משא ומתן בין בני זוג, בצורה מכובדת, באמצעות יצירת תקשורת בריאה ובשילוב כלים גישוריים המאפשרים ליועץ הזוגי להיות רב שימושי ולהפוך במידת הצורך מיועץ זוגי השואף לשקם את הזוגיות למגשר מקצועי המעוניין לסייע לבני הזוג להיפרד בצורה טובה ונכונה שלא תשאיר משקעים וכעסים מיותרים.

אם לא די בזאת, מכון פתרונות אף מציע לקהל התלמידים שיעור בונוס של אימון קבוצתי המעניק כלים שיווקיים חשובים אשר מסייעים לבניית העסק האישי בתוספת הדרכה לעצמאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *