בחסות

מכון פתרונות, מכון המספק פתרונות מקצועיים של ייעוץ זוגי וכמו כן מכונן מכללה ללימודי ייעוץ זוגי, גישור, אימון אישי ודמיון מודרך.

פתרונות

גישור זוגי

במאמר זה נסביר מהו גישור זוגי, למי הוא מתאים, כיצד הוא מתבצע ומהם יתרונותיו על פני שיטות טיפול זוגי אחרות.

ובכן, גישור זוגי הינו תהליך המתבסס על עקרונות הגישור, כלומר – מתנהל בצורה של דו שיח ומשא ומתן במהלכם מציגים שני הצדדים (במקרה זה, שני בני הזוג) את דעותיהם, טענותיהם, רצונותיהם ובעיותיהם ובסיועו של המגשר (דורם זר ונייטרלי שאינו מעורב בנושא), חותרים יחדיו להשגת הסכם פשרה שיהיה מקובל על שני הצדדים.

גישור זוגי יתאים לכל הזוגות שחווים קשיים נוסח: קושי להחליט החלטות משותפות הואיל וכל אחד מושך לצד שלא, קושי בהתנהלות הזוגית המשותפת, וכיוצא בזה.

הגישור הזוגי יסייע לבני הזוג לפתור את בעיותיהם, ליישב סכסוכים, להתמודד נכונה עם אי אלו קשיים זוגיים ולהגיע לפתרון באמצעות התדיינות משותפת, מחשבת, הוגנת ובעיקר מכובדת.

תהליכי גישור זוגי יתבצעו באמצעות מספר מפגשים ממוקדים ומצומצמים שישלבו את שני בני הזוג יחד עם מגשר זוגי שינחה אותם וידריך אותם בדרך הנכונה שתוביל להסכמים ולתוצאות.

לגישור הזוגי יתרונות רבים על פני שאר טיפולים זוגיים, וזאת בגלל מקורותיו. הואיל וגישור זוגי מתמקד בהשגת הסכמים מעשיים שיהיו מקובלים על שנ הצדדים ופועל מתוך ידיעה ונכונות של שני בני הזוג להתפשר ולחפש פתרונות הוגנים, התהליך עובר בצורה נינוחה ושלווה, בצורה די מהירה ומתומצתת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *